| Autor |
|
|
|
|
User 7 Upisi - Novi Opomena u Forumu: 0
|
 |
|
Marijan_94
odigro sam vec nekih 300-400 utakmica zanimljiva igra.
al zna i nazivcirat. vodis 3-0 i frajer ugasi i ako se desi neka greska (kao sto je normalno kad je beta) onda ne ostane da si pobjedio 3-0, neko bude 0-0. igra ima jos dosta svojih mana. al je sve u svemu super, fifa ko fifa 
|
| Upis 12.08.2014 - 22:19 |
|