| Autor |
|
|
|
|
User 186 Upisi - Aktivan Clan Opomena u Forumu: 0
|
 |
|
evo i od mene jos jedan flp (Dodjes Mi U San),nesto malo odradjeno,ima neki "bass" nekoliko loop-ova itd...
nadam se da ce nekom posluziti....
Ulogujte se da bi ste vidjeli ovaj Link...
Upis je 1 puta editovan, zadnji put od alladin17 26.01.2014 - 14:46.
|
| Upis 26.01.2014 - 14:39 |
|