| Autor |
|
|
|
| Re: In Vivo & Boyant - Moje Leto Tutorial |
|
|
User 773 Upisi - BDJ Legenda Opomena u Forumu: 2
|
 |
|
Koliko ja znam "Tutorial" sluzi da naucis nekog nesto,a sa ovim nisi nikog nista naucio niti si objasnio neki pojam.Samo si pokazao 'patterne' sa odsviranim bass-om,melodijom,pad,i kick,clap.
|
| Upis 06.07.2013 - 13:08 |
|
| Upisi
| Autor
| Datum
|
|
|
iv123 |
05.07.2013 - 17:11 |
|
|
-Galwaro- |
06.07.2013 - 13:08 |
|
|
Proper |
06.07.2013 - 13:14 |