• Status

  • Posjete ukupno
    Danas: 2538
    Juce: 3698
    Rekord: 223372
    Ukupno: 25747670
    Ukupno Clanova : 99498
    Najnovi Korisnik: PeraSkeljic004
  • Sad Online (0)







    293



Start Einloggen Einloggen Die Mitglieder Das Foren-Team Suchfunktion
309145 Upisa & 38384 Tema u 35 Foruma
nema novih upisa, od vase zadnje posjete 28.06.2026 - 20:59.
  Memorisi Login
Pregled Foruma » BALKAN.DJ - Muzika » Contests » BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi

prosla Tema   sljedeca Tema
10 Upisa u toj Temi (otvoreno)
Autor
Upis
Dj Cile ist offline Dj Cile  
Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
VIP Clan
366 Upisi - BDJ Freak
Opomena u Forumu: 1
Dj Cile`s alternatives Ego

Remix 1 jest da je sporiji, al je dosta bolje izveden i cistiji je.... A u remixu 2 vocal je i vise nego tih.... Glas za remix 1


Upis 28.11.2012 - 23:49
Diesen Beitrag melden   nach weiteren Posts von Dj Cile suchen Dj Cile`s Profil ansehen Dj Cile eine E-Mail senden Dj Cile eine private Nachricht senden Dj Cile zu Ihren Freunden hinzufügen
0
0
zum Anfang der Seite
Board struktura - Signature sakriti
prosla Tema   sljedeca Tema

Upisi Autor Datum
Themenicon  BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
MURRIS 27.11.2012 - 22:12
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
Mr. BM DeeJay 27.11.2012 - 22:23
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
Nix K 27.11.2012 - 22:35
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
sanel_a 28.11.2012 - 00:19
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
TubaBeats 28.11.2012 - 12:38
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
Dj Ani 28.11.2012 - 17:38
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
Hands_Up Man 28.11.2012 - 17:55
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
Mr.Italy - Style 28.11.2012 - 18:21
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
DarkSound 28.11.2012 - 18:31
 Re: BDJT 2013 - Glasanje - Grupa A - SubSync vs JustMee - Dino Merlin - Hajde nocas mi dodi
Dj Cile 28.11.2012 - 23:49

Idi na:  
  • Prati nas


  • www.balkan.dj

    www.balkan.dj
  • Shoutbox

  • Bitte einloggen um hier schreiben zu können.
     
    VuduBrada Info
    Zdravo svima, pozz iz veselog Beograda. Juhu
     
    bittetanken Info
    Ne radi security text na search-u
     
    djM.W. Info
    Kako postati VIP član?
     
    lostmedia12340 Info
    Text* Lachen
     
    DjVladoMk Info
    Text* Juhu Juhu
     
    Yacek Info
    Daj netko od admina da rijesi ovaj code na downloadu
     
    ViolaMB Info
    pozdrav. jel mogu pitat dali sami meni nikako da pokaze ove 'secu rity kode' kad zelim pretragu pjesma? ni firefox ni chrome nece da pokaze kode, da bi onda mogu je upisat...
     
    Sivonic21 Info
    pack
     
    MariNho_91 Info
    pozdrav ekipo kako ste?
     
    Dj_ŠeKi Info
    Pozz ekipa neko krekovan fl studio 24??