evo da vas obavjestim, posto sam imao jako jako puno posla, i porezna jebe zbog prevelike svote i ovo ono, bla bla bla nisam stigao prije pocet sa majicama, tako da cu pocet ili sutra ili prekosutra primat narudzbe! necete moc svi odjednom jer ce mi bit prezahtijevno svima poslat pa cu prvo uzet neki odreden broj, sljedeci tjedan drugi i tako dalje koliko bude trebalo majica! uglavnom sutra cete vidjet sliku majice i onda krecemo ili sutra navece ili prekosutra!
pozdrav. jel mogu pitat dali sami meni nikako da pokaze ove 'secu rity kode' kad zelim pretragu pjesma? ni firefox ni chrome nece da pokaze kode, da bi onda mogu je upisat...