vjerovanto u petak, cu otvorit novu temu i svaki tjedan cu skupit koliko vas ima i sljedeci tjedan se onda majice stampaju, tako da kad narucite majicu dlazi u roku 10 dana MAX, ovisno o danu u tjednu koji ste narucili!!
evo i vule kaze da ce i on, stvar je ovakva, sto vas vise budem imao u petak, ako bude 50 komada, cijena ce bit 10kn manje, ako bude manje od 50 cijena ostaje ista!! tako mi racuna tamo u stampari!! eto pa javljajte se i razmislite do petka dali cete sigurno uzet da me netko nezajebe od vas da ja platim a da vi odustajete odma vam dijelim BANANE
pozdrav. jel mogu pitat dali sami meni nikako da pokaze ove 'secu rity kode' kad zelim pretragu pjesma? ni firefox ni chrome nece da pokaze kode, da bi onda mogu je upisat...