| Autor |
|
|
|
| RE: Re: Dzenan Loncarevic - A ja ludujem (Roggerio MyTranceStylle 2010 RmX)..... |
|
|
User 571 Upisi - BDJ Profesor Opomena u Forumu: 0
|
 |
|
Citat Original napisan od Lexero
da zippy pokvari malo kvalitetu, ali ja vjerujem da više njih posluša kad je na zippyju, ali opet kad je skineš sa zippyja bude isto ko na speedyju, pa zato onda bolje je na zippy uradit uploud.....pozz |
slazem se znam po sebi kad je moram skinuti nebi je ni sluso
|
| Upis 18.01.2010 - 00:28 |
|
| Upisi
| Autor
| Datum
|
|
|
Roggerio |
17.01.2010 - 22:10 |
|
|
Bosnian_DeeJay_Emir |
17.01.2010 - 22:13 |
|
|
Roggerio |
17.01.2010 - 22:18 |
|
|
adis00na |
18.01.2010 - 00:19 |
|
|
Lexero |
18.01.2010 - 00:23 |
|
|
Roggerio |
18.01.2010 - 00:25 |
|
|
DSivan |
18.01.2010 - 00:25 |
|
|
adis00na |
18.01.2010 - 00:28 |
|
|
Roggerio |
18.01.2010 - 00:33 |
|
|
Bosnian_DeeJay_Emir |
18.01.2010 - 03:29 |
|
|
Scutra |
18.01.2010 - 10:32 |
|
|
DJ NeLLy |
18.01.2010 - 11:22 |
|
|
DJ_SaNeLL |
18.01.2010 - 11:25 |
|
|
Roggerio |
18.01.2010 - 15:02 |
|
|
Lexero |
18.01.2010 - 15:04 |
|
|
Roggerio |
18.01.2010 - 15:06 |