• Status

  • Posjete ukupno
    Danas: 2822
    Juce: 3698
    Rekord: 223372
    Ukupno: 25748238
    Ukupno Clanova : 99498
    Najnovi Korisnik: PeraSkeljic004
  • Sad Online (1)






    IM Message an DanijelB versenden DanijelB


    272



Start Einloggen Einloggen Die Mitglieder Das Foren-Team Suchfunktion
309145 Upisa & 38384 Tema u 35 Foruma
nema novih upisa, od vase zadnje posjete 28.06.2026 - 23:03.
  Memorisi Login
Pregled Foruma » BALKAN DJ - Ostalo » Sve Ostalo » 3D Naočale!!!

prosla Tema   sljedeca Tema
23 Upisa u toj Temi (otvoreno)
Autor
Upis
DeeJay Dado ist offline DeeJay Dado  
Re: 3D Naočale!!!
User
281 Upisi - Aktivan Clan
Opomena u Forumu: 0



- Evo ovakve ja imam. Mislim da imam jedno 3 - 4 komada, neda mi se tražiti sad. Ugl. Brat mi je donjeo iz Kanade, kaže da je predobar osječaj kada gledaš sa njima neki 3D film.

Kaže kupio sam ih, i nisam požalio. Iskreno neznam kakva vi iskustva imate, al' ja vjerujem ipak bratu.grosses Lachen

- Moja preporuka: Kupi pa vidi, šta da ti kažem.. verwirrt
Upis 18.08.2011 - 14:05
Diesen Beitrag melden   nach weiteren Posts von DeeJay Dado suchen DeeJay Dado`s Profil ansehen DeeJay Dado eine E-Mail senden DeeJay Dado eine private Nachricht senden DeeJay Dado zu Ihren Freunden hinzufügen
0
0
zum Anfang der Seite
Board struktura - Signature sakriti
prosla Tema   sljedeca Tema

Upisi Autor Datum
 3D Naočale!!!
Mr. Pletex 18.08.2011 - 12:24
 Re: 3D Naočale!!!
TIB3ND 18.08.2011 - 12:26
 Re: 3D Naočale!!!
Bane DeeJay 18.08.2011 - 12:32
 Re: 3D Naočale!!!
Master Degrees 18.08.2011 - 12:59
 Re: 3D Naočale!!!
TIB3ND 18.08.2011 - 13:33
 Re: 3D Naočale!!!
Mr. Jovica 18.08.2011 - 13:56
 Re: 3D Naočale!!!
DeeJay Dado 18.08.2011 - 14:05
 Re: 3D Naočale!!!
Mr. Jovica 18.08.2011 - 14:13
 Re: 3D Naočale!!!
DeeJay Dado 18.08.2011 - 14:16
 Re: 3D Naočale!!!
Mr. Pletex 18.08.2011 - 15:38
 RE: Re: 3D Naočale!!!
codro_DJ 18.08.2011 - 16:27
 Re: 3D Naočale!!!
Dr. Armani 18.08.2011 - 16:34
 Re: 3D Naočale!!!
FerryVanHreen 18.08.2011 - 16:42
 Re: 3D Naočale!!!
DjMaxell 18.08.2011 - 16:53
 RE: Re: 3D Naočale!!!
Mr. Jovica 18.08.2011 - 16:54
 RE: Re: 3D Naočale!!!
DJ OverMee 18.08.2011 - 17:13
 RE: RE: Re: 3D Naočale!!!
FerryVanHreen 18.08.2011 - 17:23
 Re: 3D Naočale!!!
Mr. Jovica 18.08.2011 - 18:01
 Re: 3D Naočale!!!
Mr. Pletex 18.08.2011 - 18:10
 RE: Re: 3D Naočale!!!
DjMaxell 18.08.2011 - 18:20
 Re: 3D Naočale!!!
Mr. Pletex 18.08.2011 - 18:25
 Re: 3D Naočale!!!
FerryVanHreen 18.08.2011 - 19:08
 Re: 3D Naočale!!!
Mr. Pletex 18.08.2011 - 19:21

Idi na:  
  • Prati nas


  • www.balkan.dj

    www.balkan.dj
  • Shoutbox

  • Bitte einloggen um hier schreiben zu können.
     
    VuduBrada Info
    Zdravo svima, pozz iz veselog Beograda. Juhu
     
    bittetanken Info
    Ne radi security text na search-u
     
    djM.W. Info
    Kako postati VIP član?
     
    lostmedia12340 Info
    Text* Lachen
     
    DjVladoMk Info
    Text* Juhu Juhu
     
    Yacek Info
    Daj netko od admina da rijesi ovaj code na downloadu
     
    ViolaMB Info
    pozdrav. jel mogu pitat dali sami meni nikako da pokaze ove 'secu rity kode' kad zelim pretragu pjesma? ni firefox ni chrome nece da pokaze kode, da bi onda mogu je upisat...
     
    Sivonic21 Info
    pack
     
    MariNho_91 Info
    pozdrav ekipo kako ste?
     
    Dj_ŠeKi Info
    Pozz ekipa neko krekovan fl studio 24??